Asus K751L 17,3'' i7-5500U , 2TB HDD , NVIDIA 940M , 8GB RAM

Asus K751L 17,3'' i7-5500U , 2TB HDD , NVIDIA 940M , 8GB RAM

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Core i7-5500U 2,4GHz Broadwell, 17,3" HD+ 1600 x 900, RAM 8GB DDR3, 2TB HDD, NVIDIA GeForce 940M 2GB GDDR3, Bluetooth, Wifi, DVD mechanika, LAN, VGA, HDMI, USB 3.0, Windows 10 Home

Cena s DPH
20 500 Kč 14 444 Kč
Cena bez DPH
14 444 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
Asus
Kód produktu:
19286
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
17,3"
Modelové označení procesoru
Intel Core i7-5500U
Grafická karta
Nvidia GeForce 940M
Operační systém
Windows 10
Operační paměť
8 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky. Odřený , otlaky na displeji,plně funkční.

ASUS K751LB 

+

Dárek chladící podlažka zdarma

Multimediální notebooky ASUS řady K751 přináší uživatelům okouzlení za pomoci fantastického zvuku v kombinaci s vysokým výkonem. To vše je zajištěno kombinací technologie ASUS SonicMaster a AudioWizard spolu s dalšími komponentami. Notebooku tak nechybí rychlost při probuzení z režimu spánku za pomoci technologie instant resume a ani vysoké pozorovací úhly použitých panelů u displeje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Křišťálově čistý zvuk

U řady ASUS K751 jsou základem multimédia. Tomu napomáhá i celá řada technologií ať již přímo od společnosti ASUS nebo od specializovaných dodavatelů. Zvuk ovšem není jedinou multimediální stránkou notebooku, neboť vývojáři společnosti ASUS mysleli i na obrazové podání a proto integrovali podporu zobrazení ve HD rozlišení s velkými pozorovacími úhly. Kdyby i to bylo uživatelům málo, nečiní nejmenší problém využít rozhraní HDMI pro připojení externí velkoplošné obrazovky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Styl a praktičnost vždy při ruce

Notebooky ASUS kombinují luxusní kovové prvky a designové provedení, za což notebook získal ocenění reddot design award pro rok 2012. Design je dále kombinován s praktičností v podobě konektivity, nebo rychlosti s dopomocí procesorů Intel Core. V případě využití technologie instant resume je notebook schopen práce již za dvě sekundy od probuzení z režimu spánku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičková konektivita a ovladatelnost

Nikoho asi nepřekvapí přítomnost rozhraní USB specifikace 3.0, které se již stalo standardním vybavením všech moderních zařízení. Stejně tak je k dispozici rozhraní HDMI pro připojení externí obrazovky. Mezi další přednosti patří též moderní touchpad s podporou Smart Gesture ovládání za pomoci gest a zmínit je třeba též použitou klávesnici se zdvihem kláves 1.6mm a návrhem s plnohodnotnou velikostí kláves pro maximální pohodlí a minimum překlepů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím