Asus X201E , 11,6" HD , Intel Pentium 987 , 4GB , 500HD

Tento výrobek nyní prohlíží 4 zákazníci

Asus X201E , 11,6" HD , Intel Pentium 987 , 4GB , 500HD

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Pentium 987 1,50 GHz Sandy Bridge, 11,6" HD 1366 x 768, RAM 4GB DDR3, 500GB HDD, Intel HD Graphics, VGA, HDMI, Wifi, webkamera, Bluetooth, USB 3.0, Windows 10 Home

Cena s DPH
7 500 Kč 4 888 Kč
Cena bez DPH
4 888 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
Asus
Kód produktu:
19588
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
11,6"
Modelové označení procesoru
Intel Pentium 987
Grafická karta
Intel HD Graphics
Operační systém
Windows 10
Operační paměť
4 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky.

ASUS X201E

Dopřejte se moderního společníka, který se pyšní podporou pro poslední operační systém od společnosti Microsoft a je s ním plně kompatibilní. Samozřejmostí je moderní tenké provedení v luxusním kabátě, za které se ještě dlouho nebudete muset stydět. Vše je navíc doplněno o prémiové zvukové podání za pomoci SonicMaster technologie pro čisté podání hudby a další multimediální prožitky. Jako bonus nebudete muset příliš čekat na start operačního systému, který pro vás bude vždy připraven do 2sekund v případě využití režimu spánku.

Štíhlost v každém ohledu, navíc s prvotřídním zvukem

Firma ASUS modelovou řadu X201E prezentuje jako ultra lehkou a ultra štíhlou. To ocení především uživatelé, kteří jsou často na cestách. Vše je u této řady notebook uzpůsobeno pro maximální mobilitu, ale v kombinaci s vysokou pracovní produktivitou. Jako bonus uživatel obdrží technologii SonicMaster pro prvotřídní podání zvuku za všech okolností.

Výkonné moderní procesory s úspornými funkcemi a systém s rychlostí blesku

Za pomoci moderních procesorů Intel zvládne každý model z řady X201E nejen běžné kancelářské aplikace, ale zbude mu dostatek výkonu i pro multimediální nasazení a další vaše požadavky. Výrobce nezapomněl ani na funkci instant on, která zajistí připravenost notebooku do 2 sekund od stisku startovacího tlačítka za pomoci režimu hlubokého spánku. Notebook je navíc schopen v tomto režimu setrvat až 15 dní bez zásahu uživatele. Ale ani v případě delší nečinnosti o svá data nepřijdete, notebook vše uloží a i po delší době budou veškeré neuložené informace k dispozici.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím