VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

12.03.2018
VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Aby jste nemuseli číst každé téma zvlášť, tak jsme pro Vás vytvořili téma, které shrne vše nejdůležitější ze všech témat a vy tak budete mít vše na jednom místě. Ušetří vám to nejen čas, ale také shrne vše důležité do jednoho článku aby vám neuteklo něco co při rozhodování notebooku budete potřebovat. Pojďme se tedy podívat na to nejdůležitější. 

 

Proč nakupovat zrovna u nás ? 

Našich zákazníků si vážíme a tak se snažíme vycházet se všemi v tom nejlepším možném vztahu. Pokud máte nějaké dotazy a nebo problém jsme vám k dispozici na telefonu, na chatu a nebo na emailu a navíc emailovou korespondenci se snažíme vyřizovat spěšně a to i v našem volném čase. A to není vše, jak zjistíte dále, snažíme se opravdu ve všech možných ohledech jak být lepší a lepší. 

 

Záruka na všechno zboží 2 roky ? 

Záruka je důležitá věc, a pokud si koupíte počítač a nebo notebook, není to levná záležitost a určitě to nebude na měsíc nebo půl roku. Proto jsme se rozhodli dát záruku na notebooky a počítače celé 2 roky. A to jak na nové, kde musíme, tak na repasované i použité. A tak se nemusíte bát, když koupíte použitý počítač že budete bez záruky ! 

 

Nakupejem podle §90 Obchodního zákoníku 

Pokud jste si všimli dobře, u některých produktů je cena stejná s DPH jako bez DPH. Je to konkrétně u použitých notebooků. Důvod je takový, že na zařízení byla již v minulosti uplatněna daň a tak se znovu uplatnit nedá, v tomto případě se tato změna týká pouze zákazníků, kteří by chtěli z pořízeného zařízení odečíst DPH. 

Cena uvedena u každého produktu je vždy konečná. 

 

 

 

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím