Proč nakupovat právě u Nás ?

12.03.2018
Proč nakupovat právě u Nás ?

Když si hledáte levný osobní i pracovní notebook, při hledání na internetu narazíte na destíky obchodů zabývající se výpočetní technikou od nových až po použité, repasované a nebo zánovní stroje. V tomto by až takový problém nebyl, ale kdo z vás tak již nakupoval. Vedle osvědčených prodejců pokulhávají menší obchody a to nedostatečnou referencí, či dokonce žádnou. Jsou zde i obchody co jsou rádoby z Česka, ale mají sídlo v zahraničí. A takto bychom mohli pokračovat. Samozřejmě, že ne všechny obchody jsou takové, ale spousta zákazníků má strach svěřit své peníze firmě za osobní počítač, u kterého nemá jistotu, že se firma postaví k případnému problému čelem. Takový problém je například reklamace. Pokud si zakoupím notebook u nějaké společnosti, která mi na něj dá záruku a firma zanedlouho v lepším případě odejde ze země a nebo bude můj problém ignorovat, nebo firma skončí s podnikáním. Co potom ? Toto je asi nejzákladnější otázka, před obchodem. Vedle těchto faktů ještě fungují podvodné eshopy, které přijímají objednávky, ale zboží již neexpedují a opět s negativi můžeme pokračovat do nekonečna. Ne všichni jsou ale takový a existuje řada "nejmenovaný" českých eshopů, které se snaží prosadit poctivou prací a vřelím přístupem k zákazníkům. 

 

V čem jsme jiní ? 

Naše firma vznikla před mnoha lety. Naše kořeny začínají a končí jen v České Republice, neplánujeme se prosadit v zahraničí a zajímají nás pouze naši zákazníci stávající a ti nový. Zákazník je u nás na prvním místě, a jeho spokojenost je pro nás odměnou. Jsme rádi když vám můžeme plnit vaše sny a přání. 

Jsme malá rodiná firma, která založila tuto společnost né kvůli výdělkům a penězům, ale protože nás tato práce baví. Zajímáme se a rádi o novou technologii počítačům a veškeré výpočetní technice. 

Notebook jsou naše vášeň a tak náš hlavní sortiment jsou právě oni, od levných starších kousků až po ty nadupané herní a dražší. Vážíme si všech zákazníků stejně, a tak není podstatné, zda u nás utratíte malou či velkou částku. Důležitá je pro nás vaše spokojenost s produktem a s naším přístupem a našimi službami, které vám poskytujeme po celou dobu. 

Každý problém, který náš zákazník má řešíme akutně, ať se jedná o malou či velkou závadu na zařízení a nebo s našimi službami. 

 

Výhody, které jinde nenajdete

 

Aby jsme se odlišili od konkurence, nabízíme našim zákazníkům extra služby a hned v několika podobách. V té nejhlavnější jsme schopni téměř na počkání upravit vaše zařízení dle vašich představ a to zcela zdarma, a nebo v případě součástí pouze za nákupní ceny. Když se na to podíváme blíže, jsme schopni vám rozšířit pamět ram, a nebo vyměnit nový disk včetně instalace operačního systému na naší výdejně na počkání. A vše uděláme před vámi, a nebudeme za to chtít ani korunu za práci. Protože, práce nás baví, a je to pro nás potěšením, a vašim užitkem. Uvidíte z čeho se váš počítač skládá, a především uvidíte že do notebook instalujeme vždy nový hardware včetně originality systému. 

Na vyžádání můžeme nainstalovat do jakéhokoliv notebooku libovolný vámi zvolený operační systém včetně licence a dodatečného softwaru a programů, stačí nám to jen zavolat a nebo napsat do poznámky k objednávce. To samé platí o jazyku operačního systému, v základu instalujeme do všech notebooků českou lokalizaci operačního systému, ale pokud jste zvyklí na Anglickou a nebo Slovenskou či dokonce Německou lokalizaci, opět to není problém a notebook vám můžeme přizpůsobit a vy s ním pak nemáte již vůbec žádnou práci. 

Když si k nám příjdete osobně a na místě zjistíte, že je notebook s klasickým diskem pomalý. Stačí se zmínit, a notebook ihned rozšíříme dle vaší potřeby, to platí o všem. A nebo zjistíte, že se vám notebook nelíbí ? Není to problém, máme skladem všechny nabízené notebooky a tak můžeme notebook nabídnout jiný, a nebo ten který se vám zamlouvá, ovšem všechny vámi vybrané notebooky vám můžeme předvést. 

 

V základu má většina notebook použitých a nebo repasovaných záruku 12 měsíců, a nebo u zánovních 12 až 24 měsíců. Můžete si k těmto přikoupit garantovanou záruku dalších 12 až 24 měsíců, za vcelku směšnou částku, která vám bude ručit, že po dobu záruční lhůty vám bezplatně notebook opravíme pokud se vám porouchá. 

 

Notebooky jak ze škatulky ? Do konce života s garancí ! 

Na všech našich noteboocích nám záleží, ať jsou na skladě a nebo již u vás doma. A tak po celou dobu co máte notebook a zdá se vám například, že je pomalý, a nebo se přehřívá, ať je v záruce a nebo ne. Doneste jej k nám a my se na něj podíváme, a popřípadě reinstalujeme a nebo i vyčistíme od prachu. A to samozřejmě bezplatně, protože nám na vašem názoru a spokojenosti záleží. 

 

Jsme jen lidé, a každý den není růžový ... 

Aby jsme na sebe nepěli jen samou chválu, nemáme problém přiznat, že i my chybujeme. Ač se snažíme sami sebe motivovat k dokonalosti, není každý den růžový a i my můžeme udělat nějakou chybku. Proto, prostřednictvím tohoto článku žádáme, aby při jakémkoliv našem pochybení j ste nám dali vedět prostřednictvím telefonátu, mailu a nebo přímo osobně. Rádi se poučíme ze svých chyb, a ač se jim snažíme vyvarovat, jsme pouze lidé, a občas i my uděláme nějakou tu botu. Ač se ji snažíme v rychlosti napravit a naši chybu vám kompenzovat, není potřeba naši práci a obchod ihned zatracovat. 

 

Proč je cena s DPH i bez DPH stejná ?

Často se k nám dostává zařízení od našich zákazníků formou protiúčtu a nebo od distributorů, kteří nejsou plátci DPH. V tomto případě, už daň byla z produktu jednou uplatněna a není možné ji uplatnit dále. Určuje to Obchodní zákoník České republiky ve znění podle §90. 

 

Co z toho vyplývá pro vás ?  

Pokud si kupujete notebook pro sebe, nikoli na firmu kvůli odpočtu DPH, tak rozdíl nepoznáte. Ceny uvedeny u produktu jsou vždy konečné a v tomto případě je cena S DPH i bez DPH stejná. 

Pokud však nakupujete na firmu a chcete odečíst DPH, je potřeba koukat na produkty u kterých je cena s DPH i bez DPH rozdílná, tudíž je zobrazena cena S DPH i bez DPH. 

Sazba DPH je 21% u všech produktů, které odpovídají zdanitelnosti, vyjímaje produkty nabízené pod §90

 

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím

)();*} )();*}