Časté dotazy

 

Co jsou to zánovní notebooky?

Co znamenají písmenka na fotografii produktu?

Proč jsou naše ceny tak nízké?

Kdy mohu očekávat zboží?

Je možnost nějaké další slevy?

Jak fungují reklamace?

Mám nárok na vrácení peněz? 

Prodej na Slovensko -  POZOR,VELKÁ VÝHODA PRO FIRMY A PLÁTCE DPH NA SLOVENSKU

Pro plátce DPH na Slovensku platí ceny bez DPH s tím,že se DPH odvedete až v době kdy Vámi zakoupený notebook prodáte koncovému zákazníkovi na Slovensku. Proto Slovenským firmám nabízíme tuto velmi výhodnou spolupráci 

 

 

Potřebujete notebook, ale nechcete za něj platit plnou cenu? Prodáváme zánovní notebooky, použité notebooky se zárukou, ke kterým si můžete vybrat z námi nabízeného příslušenství.

Notebooky, které prodáváme, jsou plně funkční a většinou se jedná o vystavované a předváděné, ale také použité kusy, které mají stále záruku. Mezi naše nejprodávanější značky notebooků patří LenovoAcer Asus. V naší nabídce však naleznete i další značky notebooků.

Ať už hledáte notebook do domácnosti, pro hraní her, nebo potřebujete notebook do kanceláře, z nabídky GGPC.CZ si určitě vyberete.

Zánovní notebooky a použité notebooky také vykupujeme.

V případě, že byste potřebovali s výběrem notebooku poradit, či společně vybrat ten nejlepší pro Vaše potřeby, kontaktujte nás.

V naší nabídce najdete nabušené zánovní notebooky nebo použité notebooky se zárukou. Vyberte si notebook podle parametrů tak, aby splnil vaše očekávání a nároky, ať už hledáte kandidáta na běžnou každodenní práci, studentský notebook, kancelářské, herní nebo profesionální využití. Nabízíme například značky LenovoAcerAppleAsus, Fujitsu Siemens, HP, Sony, Toshiba.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.