Dell Latitude D420 , 12,5" HD , U2500 1,2GHz

Dell Latitude D420 , 12,5" HD , U2500 1,2GHz

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Centrino Duo U2500 1,2GHz, RAM 1GB DDR2, HDD 60GB, Intel Graphics 945GM, 12,5" HD 1280 x 800, LAN, VGA, USB, Windows 7 Pro

Cena s DPH
3 900 Kč 2 499 Kč
Cena bez DPH
2 065 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
Dell
Kód produktu:
19416
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
12,5"
Modelové označení procesoru
Intel Centrino Duo U2500
Grafická karta
Intel HD Graphics
Operační systém
Windows 7
Operační paměť
1 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky. KO baterie, napájení pouze ze sítě.

Dell Latitude D420

Notebook Dell Latitude D420 byl jedním ze dvou s externí optickou mechanikou, nicméně ji měl umístěnu v kompaktním replikátoru portů „MediaBase“. Ten lze k šasi připevnit „natvrdo“ tak, že výsledek působí celistvým dojmem „jako jeden muž“. Druhým plusem je více portů z nichž nejkladněji hodnotíme zejména sériový a paralelní port, VGA a DVI výstup (tím se stal Dell de facto jediným notebookem s digitálním video výstupem v testu) či tři porty USB 2.0 plus jeden napájený, celkem tedy čtyři. Musíte se ale smířit se skutečností, že s připevněnou MediaBase je notebook poměrně vysoký pro pohodlné psaní na stole.

K uživatelskému zálohování lze snadno použít funkci obsaženou v Roxio Creatoru, anebo je k dispozici na webu společnosti Altris volně ke stažení program „Altiris Recovery“. K reinstalaci systému poslouží pouze systémové DVD. „Dell Quick Set“ slouží ke zprovoznění klávesových zkratek včetně popisu funkce, přičemž vše jako jas displeje se opět zobrazuje na displeji. Dále tu máme nastavení parametrů LCD včetněnastavení „Ambient Light Sensoru“ (automatické nastavení jasu displeje podle intenzity světla v okolí), místních sítí včetně Wi-Fi nebo pokročilého „Power managementu“ bohatou škálou konfigurací.

Výsledek obrázku pro dell d420

BIOS hodnotíme coby nejpřehlednější ze všech notebooků, přičemž nabízí podrobná nastavení včetně informací o stavu baterie či procesoru, umí vypnout vše vestavěné jako modem, Wi-Fi či Bluetooth, včetně paralelního portu apod. Taktéž zabezpečení je bohaté i s možností ochrany pevného disku heslem apod. Při startu můžete spustit i podrobnou diagnostiku počítače včetně testu LCD, procesoru či pamětí. Při startu systému pak lze skrz bootovací menu (klávesa „F12“) spustit kompletní diagnostiku systému včetně testu pevného disku, operační paměti, grafické karty, displeje apod.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím