Hewlett-Packard 1706 Carbon/Silver - LCD monitor monitor 17"

Tento výrobek nyní prohlíží 2 zákazníci

Hewlett-Packard 1706 Carbon/Silver - LCD monitor monitor 17"

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

17" LCD displej, rozlišení 1280x1024, jas 300 cd/m2, kontrast 500:1, viditelný úhel 140°/130°, zpoždění 8-12 ms, rozhraní VGA.

Cena s DPH
1 600 Kč 799 Kč
Cena bez DPH
660 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
HP
Kód produktu:
19718
Záruka:
1 rok

Americká společnost Hewlett-Packard je jednou z nejúspěšnějších výrobců počítačů a periferií na světě. Vedle počítačových sestav samotných, široké řady tiskáren a skenerů nabízí samozřejmě i široký výběr monitorů, a to jak klasických analogových CRT, tak moderních, plochých a obrazově perfektních LCD displejů. LCD displeje nabízí HP ve třech rozličných řadách - tzv. Performance line je určena profesionálním uživatelům, kteří si žádají maximální kvalitu, svázanou s vynikajícími parametry a vysokou spolehlivostí. Řada Advantage je zlatým středem - neméně vybavené displeje, které jsou k dispozici za zajímavější cenu najdou mnoho spokojených uživatelů. A konečně řada Essential, patřící do nejnižší cenové kategorie, stále dokáže nabídnout nadprůměrné parametry a kvalitu o nic menší, jakýkoliv jiný produkt z nabídky HP.

HP flat panel monitor L1706 uhlopříčky 17" je znamenitým řešením pro uživatele, kteří hledají dobrou kvalitu a zaroveň úsporu místa na pracovním stole. Díky příznivé ceně a nízké spotřebě sníží vaše finanční náklady a urychlí návratnost vaší investice. Plochý monitor HP L1706 vyniká především díky implementaci nejnovějších technologií, vylepšené ergonomii a výbavě. Je navržen tak, aby naplňoval potřeby širokého spektra firemních uživatelů - od běžného využití v kanceláři až po speciální aplikace - a lze jej individuálně přizpůsobit volitelnými audio doplňky a multimediálními zařízeními od téhož výrobce. Klidné, jemné reprodukci obrazu dopomáhá i doba odezvy, která dělá v součtu slušných 8-12 ms.

Nejnovější dostupné technologie použité v plochém monitoru HP L1702 nabízejí podstatné zlepšení jasu, poměru kontrastu, úhlu viditelnosti a doby odezvy v porovnání s předchozími generacemi plochých monitorů. Mezi vylepšené funkce v oblasti parametrů patří lepší jas (až 300 cd/m2), vyšší poměry kontrastu (až 500:1) a široké úhly viditelnosti. Samozřejmostí této třídy je možnost sklopení v širokém úhlu.

Tenké okraje po stranách obrazovky umožňují umístit několik monitorů k sobě a vytvořit panoramatické zobrazení. Ovládací tlačítka na čelní straně monitoru umožňují snadno na obrazovce upravit jas, kontrast a jiné parametry a zjednodušují tak nastavení a používání. Signál lze do displeje přivést pouze analogové - patnáctipinovým D-Sub konektorem.

MOBILE
GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím