HP EliteBook 8540p , i7, NVIDIA 5100M , 1600:900

Tento výrobek nyní prohlíží 3 zákazníci

HP EliteBook 8540p , i7, NVIDIA 5100M , 1600:900

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Core i7-M620 2,67GHz, 15,6" HD+ 1600 x 900, RAM 4GB DDR3, 500GB HDD, NVIDIA NVS 5100M 1GB GDDR3, DVD mechanika, webkamera, Bluetooth, Wifi, eSATA, DisplayPort, čtečka otisku prstu, LAN, VGA, Windows 10 Pro

Cena s DPH
11 900 Kč 8 999 Kč
Cena bez DPH
7 437 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
HP
Kód produktu:
19422
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
15,6"
Modelové označení procesoru
Intel Core i7-M620
Grafická karta
NVIDIA NVS 5100M
Operační systém
Windows 10
Operační paměť
4 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky. Výdrž baterie 30 minut, cena nové baterie 900 kč

HP EliteBook 8540p

Výsledek obrázku pro HP EliteBook 8540p

HP EliteBook 8540p – představení

Jednou z prvních otázek, která přijde většině zákazníků na mysl je, proč si kupovat tak drahý notebook, když o něco méně výkonný model nás vyjde třeba i na polovinu. Důvodů je více, ale jeden je zásadní a prověřený: kvalita zpracování. Ta je u modelů EliteBook prvotřídní.

Při pohledu na otevřený notebook nás upoutá design. Není žádný křiklavý, poměrně decentní, ale prstů na lesklých plochách, což je skvělé. Tento typ notebooků si prostě kupují lidé, kteří vědí, do čeho dávají peníze a nekoukají na krásu na první pohled.

Hlavní použitá barva je stříbrná. Stříbrný je kryt displeje stejně jako podložka na ruce pod klávesnicí a část u dotykových senzorů nad klávesnicí až ke dvěma viditelně odolným a dobře konstruovaným kloubům. Otevírání notebooku je řešeno taktéž velmi dobře. Sám od sebe se neotevře. Je potřeba zmáčknout tlačítko na předním boku, kterým se odjistí dvě západky. Displejová část tím trošku odskočí a už není problém víko odklopit.

Model 8540p se vyrábí pouze ve stříbrné barvě, což může být pro zastánce černé barvy notebooků škoda. Na druhou stranu, když by byl notebook celý černý, už by ztratil něco ze svého stylu, kterým se stříbrné EliteBooky honosí. Ač by se mohlo zdát, že díky hodně výkonnému vybavení bude potřeba i většího chlazení a tudíž větší velikosti šasi, není tomu tak. Velikost 37,4 x 25,2 x 3,2 centimetru je velmi dobrá a váha necelé tři kilogramy i s baterií je také standardní.

Bližší pohled

Při bližším pohledu se přesvědčíme, že i vybavení je na velmi vysoké úrovni. Nechybí ani nejnovější standardy. Začněme ale popořádku.

V levém horním rohu najdeme konektor pro napájení. Vedle něj je na zadním boku také obrazový VGA konektor pro připojení externího monitoru. Z obrázku také vidíme kvalitu zpracování. Všechny plasty lícují a jsou pevné, tvrdé, nikde nic nevrže. Jaký to příjemný rozdíl, oproti levným notebookům kolem od 10 do 15 tisíc korun.

Na levém boku najdeme další konektory. Fotka je z dálky a ukazuje vše, podrobnější a detailnější záběry najdete v souhrnném video-představení o pár odstavců dole. Zleva vidíme dva nad sebou položené USB konektory verze 2.0. Vedle nich je průduch, kterým žene ventilátor uvnitř notebooku horký vzduch ven. Následuje moderní obrazový výstup DispleyPort, eSATA pro připojení externího disku. Dále je zde další USB 2.0, FireWire typu A (1394a) a dva audio porty (sluchátka a mikrofon). Nad posledními třemi konektory je pak zdířka pro Express kartu.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím