HP ProBook 640 G1 ,i5 , 1600 x 900

Tento výrobek nyní prohlíží 3 zákazníci

HP ProBook 640 G1 ,i5 , 1600 x 900

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Core i5-4200M 2,50GHz Haswell, 14" HD+ 1600 x 900, 4GB RAM, 320GB HDD, Intel HD Graphics, LAN, VGA, DisplayPort, USB 3.0, Wifi, Bluetooth, webkamera, Windows 10 Pro

Cena s DPH
10 200 Kč 7 777 Kč
Cena bez DPH
6 427 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
HP
Kód produktu:
19446
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
14"
Modelové označení procesoru
Intel Core i5-4200M
Grafická karta
Intel HD Graphics
Operační systém
Windows 10
Operační paměť
4 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky.

HP ProBook 640 G1

Praktický společník pro každodenní pracovní nasazení s přidanou hodnotou v podobně multimediálních funkcí a zvýšení odolnosti. To vše a mnohem více je řada notebooků ProBook 640 od společnosti HP. Díky své příslušnosti k řadě ProBook notebook získává zvýšenou odolnosti nejen mechanickou, ale i proti neoprávněnému přístupu. Dále v kombinaci s moderními možnostmi připojení včetně bezdrátového přenosu obrazu.

Výsledek obrázku pro HP ProBook 640 G1

Předurčen pracovat a chránit

Za pomoci moderních technologií budete mít jako uživatel vždy k dispozici dostatek výkon. Ať již výpočetního, který dodávají moderní procesory, nebo grafického za pomoci diskrétních grafických akcelerátorů. Notebooku dále nechybí podpora pro moderních ochranné prvky včetně HP Client Security s možnosti šifrování dat uložených na pevném disku. Nikdo nepovolaný se tak k vašim citlivým datům nedostane. Zvýšena je i ochrana online účtů, kde si již nebude muset pamatovat složitá hesla a Password Manager vše vyřeší za vás. Samozřejmě jsou veškerá data chráněna i proti mechanickému poškození za pomoci známé utility HP 3D DriveGuard.

Důraz na možnosti konektivity

To je nejen integrace moderního rozhraní USB specifikace 3.0, ale též konektivita Wi-Fi pro připojení k bezdrátovým sítím. Výrobce dále myslel i na zábavu a proto notebooku nechybí technologie DTS Sound+ spolu s integrovanou HD kamerou. Mnohé dále potěší vysoké rozlišení použitého displeje, které přímo vybízí ke shlédnutí nejednoho filmu.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím