Filtrovat dle parametrů
Výrobci
Stavy:

LEVNÉ NOTEBOOKY

Zobrazit filtraci
Dle ceny -
0
13000
37 produktů celkem
37 produktů celkem

LEVNÉ NOTEBOOKY

Pod pojmem levné notebooky nás napadnou akce, výprodeje, ale i repasované notebooky. Velkou část sortimentu na trhu tvoří právě repasovaná výpočetní technika. Hlavní rozdíl mezi repasovaným počítačem a mezi klasickým notebookem koupeným od jednotlivce na inzerát je zejména v poskytované záruce. Na repasované zboží je poskytovaná záruka běžně až 1 rok a vždy je možnost prodloužení. Za prodejem také stojí kvalifikovaná firma, u které je uplatnění záruky s jakoukoliv vadou daleko jednodušší, než uplatnění záruky od jednotlivce. Mnoho z nás hledá ty nejlevnější notebooky v ČR a ty repasované takové jsou. Jsou perfektně odzkoušené a jsou do nich vloženy funkční komponenty.

Nejlevnější notebooky na trhu

Použité zboží, které vám prodává jednotlivec na inzerát, je ve stavu, kdy se u něj začínají projevovat závady. Repasovaná technika ale je před prodejem důkladně otestovaná a vyčištěná. Riziko projevení skryté vady se minimalizuje. Takže onen notebook, který se tvářil v inzerátu tak bezvadně nakonec nemusí být zrovna notebook nejlevnější. Repasovaná technika pochází z větších firem a převážně ze zahraničí. Ty po čase obměňují svou starší počítačovou techniku za novější. V nabídce jsou i notebooky pouze vybalené a vystavené na prodejně. V porovnání s výpočetní technikou koupenou na inzerát je koupě repasu mnohem bezpečnější a další výhoda v porovnání s novou technikou je především cenová.

Jedná se zpravidla vždy o značkovou techniku. Notebooky jsou často vyšší třídy, a proto jsou také v porovnání s novými levnými notebooky mnohem kvalitněji zpracované. Repas se zpravidla hodí tam, kde nejsou kladeny nijak moc vysoké nároky na výkon, ale zejména na spolehlivost a současně na nízkou cenu. Nevýhodou oproti novému zboží může být zkrácená záruka a u starších, levnějších notebooků i nižší výpočetní výkon. Zánovní a rozbalené notebooky mají převážně záruku 24 měsíců. Některé mohou mít zkrácenou záruku 12 měsíců, ale u nich je nabízená služba rozšířené záruky. Jsou u nich použity ilustrační fotografie a vždy jejich vizuální stav převážně odpovídá stavu novému kusu. Zánovní notebook s vlásečnicovým škrábancem ze spodní části, který není běžně při pohledu vidět, nemá na funkci notebooku vliv.

Notebook levně a kvalitně

Použitou techniku lze vykoupit. Notebooky většinou nakupujeme ve velkém, vše se řádně otestuje, vymění se vadné komponenty, notebook se vyčistí, přeinstaluje se zde operační systém, počítače se naformátují a po precizním přezkoušení se prodává dál jednotlivě. Ve většině případů ani není třeba s technikou nic složitého provádět, protože je plně funkční. Jsou-li některé kusy poškozené, jde třeba o škrábanec na krytu, ale fungují, jde pak o nejlevnější notebooky, které se prodávají se slevou. Zákazník je vždy na tuto kosmetickou závadu předem upozorněn už na eshopu v detailu produktu, nebo osobně při prodeji. Pokud se u nějakého kusu projeví už při testování závada, je použit na náhradní díly.

Výhody a nevýhody repasované techniky jsou zejména v ceně. Můžete se tak dostat na levné notebooky do 5000 nebo na notebook do 7000 korun. Levný notebook pro studenty u nás pořídíte docela snadno. Není ale vyloučeno, že si takto seženete pořádný herní notebook, který má tak našlapaný hardware, že byste jej za ty peníze nikdy nesehnali, kdyby byl nový. Zboží je důkladně otestované, vyčištěné, je u něj přepastovaný procesor a čipset. V případě vadné některé komponenty, je vyměněna za novou. Může to být baterie, chlazení či klávesa. Všechny notebooky i PC mají nainstalovaný v sobě systém se všemi potřebnými ovladači. Není třeba provádět žádné další nastavování a instalace před použitím. U nás dostanete levné notebooky levně a kvalitně s prvotřídním servisem.

Zánovní a levný notebook

Levné notebooky mají většinou použitou baterii s o něco nižší kapacitou a cizojazyčnou klávesnici, která je opatřena českými přelepkami. Kvalitní repasované notebooky pochází od prověřených distributorů. Veškeré repasované notebooky v nabídce jsou otestované a dají se objednat na eshopu nebo nás navštívit kamennou výdejnu. Pokud bydlíte v Praze, zkuste levné notebooky Praha a pokud bydlíte v Brně, zkuste levné notebooky Brno, anebo levné notebooky Ostrava. Notebooky rozvážíme po celé České republice a máme 1000 odběrných míst. Repasované notebooky můžete rovněž zakoupit i na splátky nebo si je zaplatit až při převzetí zboží. Záleží jen na tom, k čemu váš levný notebook bude sloužit. Zda vám bude na surfování na internetu stačit notebook do 5000 Kč, nebo potřebujete pro práci notebook do 7000 Kč nebo sáhnete výše a vyberete si notebook do 10000 Kč. Pokud jde o levné profesionální a herní notebooky, cena sahá samozřejmě i výše, máte pak ale možnost si komponenty vybrat a vytvořit si počítačového pomocníka podle vašich představ.

Mobilní levný notebook

Pokud hledáte zařízení, které právě vy sami budete moci velmi snadno přenášet, ale zároveň se vám na něm bude plnohodnotně a pohodlně pracovat. Levné notebooky jsou ta pravá cesta. Mohou to být nové, předváděcí i repasované notebooky či levné notebooky z výstav hned z několika kategorií. Základní notebooky jsou určeny pro všechny nenáročné uživatele internetu používající dokumenty, kteří si občas přehrávají filmy a zahrají jednodušší hry. Pracovní notebooky jsou pak určeny těm, co notebook chtějí využívat hlavě na práci a největší důraz kladou na spolehlivost a odolnost tohoto zařízení. Multimediální notebooky jsou pak vhodnou univerzální pomůckou pro práci, hraní her, úpravu fotek a přehrávání filmů. Herní notebooky mají mnoho speciálních technologií určených právě pro komfortní hraní počítačových her. Notebooky 2v1, oddělitelné notebooky či překlápěcí notebooky jsou pro ty, co chtějí kombinovat výhody tabletu a plnohodnotně používat notebook. Všechny notebooky máme skladem.

Kupte si notebook levně

Český internetový obchod s pobočkami a s 1000 výdejních míst po celé ČR, s rychlým dodáním zboží, které je vždy precizně zabaleno, je velmi dobrou volbou. Dnes se již řadíme mezi přední prodejce nové, předváděcí a repasované elektroniky na našem českém trhu. Zaměřujeme se na předváděcí notebooky, repasované notebooky, levné notebooky, ale i nové notebooky. Vybrat si můžete i předváděcí, repasované i nové počítače a tablety. Spolupracujeme s mnoha prověřenými zahraničními i tuzemskými dodavateli. Naše společnost si velmi zakládá na individuálním a zároveň profesionálním přístupu ke všem našim zákazníkům. Nabízíme i nadstandardní služby, které vám používání výpočetní techniky a elektroniky usnadní. Péče o zákazníka je pro nás zcela jasnou prioritou a je nezáleží na tom, zda u nás nakoupíte jeden notebook, nebo stovky zařízení. Vždy si se všemi vytváříme kvalitní a dlouhodobé partnerství, vždy se na nás můžete obrátit a 100% spolehnout.

Nejlevnější notebooky podle vašeho gusta

Naším cílem je spokojený zákazník, který se vždy rád a s důvěrou vrací. Naším přáním je, abyste u nás našli ideální řešení vaší potřeby. Máme letité zkušenosti a silné vlastní zázemí s malou výdejnou, nejsme jen internetový obchod. Jsme vám schopni nabídnout nadstandardní služby, jako je záruční a mimozáruční servis. Máme vysoce profesionální tým složený ze servisních techniků, kteří jsou připraveni se o vaše zařízení postarat. Samozřejmostí je instalace operačního systému a dalších programů, kompletní profesionální profylaxe, tedy rozebrání, vyčištění, doplnění teplovodivé pasty, revize kontaktů a kontrola komponent v zařízení s diagnostikou závady a cenová nabídkou opravy, ale i se závěrečným odzkoušením funkčnosti. Upgrade operační paměti - RAM, výměna pevného disku za SSD či grafické karty, klávesnice, LCD, síťových modulů, grafických čipů a zdrojových částí v notebooku. Nabízíme individuální sestavení a otestování nového počítače.

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím