MAD CATZ R.A.T. M BÍLÁ

MAD CATZ R.A.T. M BÍLÁ

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Extravagantní futuristická laserová herní myš s nastavitelnou velikostí, rozlišení senzoru 25 - 6400 dpi, 10 programovatelných tlačítek, zrychlení 50G, frekvece 120 Hz, rychlost 6m/s, Bluetooth, USB

Cena s DPH
1 500 Kč 797 Kč
Cena bez DPH
659 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
Madz Catz
Kód produktu:
9582
Záruka:
2 roky
Zobrazit další parametry

Myš Saitek Cyborg R.A.T. M Wireless

Myš Saitek Cyborg R.A.T. M Wireless Mobile Mouse představuje špičkovou herní myš, nyní v bezdrátové variantě pro ještě vyšší pohodlí při hře. Extrémně vyladěná myš kombinuje výhody myši počítačové a kompaktního (navíc nastavitelného) velikostního provedení notebookové myši.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Futuristický design

Na první pohled upoutá naprosto futuristický design ostře řezaných hran, který hledá v kategorii herních myší těžko konkurenci. Cyborg R.A.T. M Wireless Mobile Mouse navíc umožňuje transformovat svou délku přesně podle Vašich potřeb a proto padne skvěle do každé ruky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Saitek

Společnost Mad Catz Interactive (Saitek) není na trhu herního příslušenství žádným nováčkem a její produkty se řadí mezi špičku v této oblasti. Nyní přichází na trh s novou řadou herních myší Cyborg R.A.T.

Laserový snímač

Cyborg R.A.T. M Wireless Mobile Mouse a je vybaven laserovým senzorem s rozlišením 25 - 6400dpi s možností nastavení rozlišení v krocích po 25dpi pomocí speciálního tlačítka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Programovatelná tlačítka

Řada programovatelných akčních tlačítek vám pomůže udržet náskok před konkurencí bez ohledu na to, co se děje ve hře.
Celkově nalezneme na tomto modelu 10 tlačítek včetně 5D tlačítka podporující kliknutí nahoru/dolů, doleva/doprava a vpřed. Dvě jsou klasického určení pravé a levé. Software také umožňuje vytvářet profily pro různé hry.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Myš Saitek Cyborg R.A.T. M Wireless je vybavena citlivým snímačem s nastavitelným rozlišením 25 - 6400 dpi. Maximální možné zrychlení je 50G, frekvece 120 Hz a rychlost 6m/s. Bezdrátová myš komunikuje s počítačem pomocí Bluetooth technologie, stejně jako pomocí nano přijímače a je napájena pomocí dvou AAA baterií.

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím