POTŘEBUJETE PORADIT?
+420 606 221 220 info@ggpc.cz

Použité notebooky

Použité notebooky mají jednu nespornou výhodu. Pokud je zakoupíte u odborníků, kteří umí tyto použité notebooky správně prověřit či repasovat, máte sto procentní jistotu, že fungují. Prodej herních ale i uživatelských použitých notebooků je stále častěji více vyhledávaný. Můžete tak totiž snadno zakoupit prověřený, hodně nadupaný a výkonný přístroj za velmi slušnou cenu. Specializace na použité notebooky a na jejich repasované verze, je velmi dobrý tah. Neustále vyrábět nové věci a ty staré vyhazovat je sice hnacím motorem dnešní ekonomiky, naše životní prostředí ovšem dost trpí.
0
od do
55555
Filtrovat dle parametrů
Výrobci
Stavy:

Použité notebooky

Levné použité notebooky

U repasovaných a použitých notebooků se dají dělat hotová kouzla. Pokud se ještě stále obáváte koupit repasovaný notebook, zahoďte všechny předsudky. Možná vám už ten pojem repasované nebo použité notebooky zní divně, nejde ale hned o notebooky po nějaké nutné opravě, které by měly nějakou skrytou vadu. Jde o vylepšené notebooky výkonnějšími a funkčními součástkami. Jde ve většině o použité notebooky vykupované zejména z velkých firem, které vždy tyto levné notebooky vyřazují po skončení jejich záruky nebo po o něco delší době a nahrazují je novými. Často ale právě tyto repasované použité notebooky nenesou ani žádné známky používání. Často totiž tyto přístroje běží ve spoustě firem v dokovacích stanicích a po jejich otevření vypadají zcela jako nové.

Použité notebooky jako perfektní pomocník

Pokud porovnáte nový a použitý notebook za stejnou cenu, v žádném případě nelze jeho kvalitu srovnávat s notebookem repasovaným. Tato repasované použité notebooky jsou zpravidla ty, jejichž původní cena se pohybovala dost vysoko, v řádech několika desetitisíců korun a díky tomu jsou to opravdu velice kvalitní a mají vysoký výkon. Prověřené a spolehlivé použité notebooky jsou dost dobrým kupem. Tyto repasované použité notebooky prochází vyčištěním a pokud je nějaká z jejich součástek nad míru opotřebená, jako třeba baterie, chlazení či pevný disk, jsou tyto komponenty vždy vyměněny za nové, mnohem novější nebo výkonnější a zejména bez vady, i když jsou použité.

Použité notebooky, nákup bez obav

Jestliže stále přemýšlíte, zda se opravdu vyplatí zakoupit takovýto levný použitý notebook, repasované notebooky jsou minimálně použité a spolehlivě prověřené v jejich funkčnosti. Použité notebooky jsou levné a výhodné a už pak ani tak moc nezáleží na tom, zda si koupíte notebooky repasované notebooky Asus, Lenovo, DELL či HP, nebo jinou z prověřených známých firem. Každý, kdo si klade otázku, zda si zakoupit nový levný notebook nebo raději kvalitní značkový repasovaný a použitý notebook by si měl uvědomit, že vyšší výkon mu zaručí druhá možnost. I dnes se však mnoho lidí obává, že nakoupí levně repasované použité notebooky, které nebudou kvalitní, ale opak je pravdou. Jen je třeba vědět, kde je koupit. U pouhých překupníků určitě ne.

Použité notebooky a jejich výhody

Výhody při koupi repasovaných notebooků jsou značné. Ve většině případů se jedná totiž o kvalitní manažerské notebooky, jejichž nákupní ceny ve své době překračovaly klidně i čtyřiceti tisícové částky. Výkon repasovaných notebooků je pak i v dnešní době víc než bohatě dostačující pro veškerou práci, ale i hry. Pokud jde právě o hry, je třeba se zajímat přímo o herní použitý notebook, který je na hry přímo stavěný. I tyto levné notebooky pak mají plno hodnotnou záruku. Poruchovost repasovaných notebooků je díky jejich prověření opravdu mizivá. Použité notebooky pak ani zdaleka neztrácejí svou hodnotu tak rychle, jako nové levné notebooky. Ani ty nejlevnější repasované použité notebooky tak neznamenají ztrátu na své kvalitě a dílenském zpracování.

Použité notebooky a jejich nákup

I použité notebooky některé společnosti nabízejí na splátky. Stačí si pak vybrat konkrétní model notebooku a pak si jej rovnou objednat. Použité notebooky jsou pro přepravu baleny při přepravě do speciálních krabic pro notebooky, aby nedošlo k jejich poškození při přepravě. Riziko, že vám váš notebook dorazí poškozený, je pak téměř nulové. Dnešní trend všudy přítomné mobility nahrává do karet právě i použitým notebookům. Díky jejich stále rostoucí poptávce dokázaly také výrobci deseti násobně snížit své výrobní náklady a tím snížit celkově i cenu. Proč si tedy nekoupit výkonný, lehký a klidně repasovaný použitý notebooky dlouho výdrží.

Jak vybírat použitý notebook

I dnešní studenti, zejména na vysokých školách už berou jako zavedený standart vlastnit svůj notebook. Ovšem s tím se často vynoří otázka, kde peníze na takový výkonný notebook vzít. Řešením pak bývá právě pořízení notebooku z druhé ruky. Použitý notebook může mís samozřejmě své klady a zápory. Při pořízení použitého notebooku ale ty klady jasně převažují. Ideální notebook ke koupi je asi 1 rok starý, ale klidně může být i více. Tento má ještě rok platnou záruku a v případě reklamace tedy není problém, pokud by snad ještě měl nějaké neprojevené a skryté mouchy. Počítejte ale s drobnými oděrkami a škrábance, kterým se stejně nevyhnete. Mnoho prodejců vám dá ale záruku na repasovaný použitý notebook vždy.

Použitý notebook a kritéria

Použitý notebook, který je starý 2 roky a více ponese znaky používání na klávesnici, kterou vám ale spolehlivě vyčistí. I když jeho záruka v podstatě skončila, ještě neznamená, že se jeho původní majitel rozhodl jej zbavit po projevené vadě. Mnoho společností po záruce mění notebooky automaticky a stejně tak to dělají i mnozí zákazníci. Ideální je ale v tomto momentě zaměřit se na dražší použité notebooky, které mají odolnější kovové šasí a majitel jej vyměnil asi díky nedostačujícímu výkonu. U staršího notebooku než 3 roky prověřte, zda funguje USB port, zda není moc hlučný a nepřehřívá se. Zaměřte se na nejkvalitnější značky. Můžete totiž koupit značkový notebook s vysokým výkonem za velmi přijatelnou cenu a pořád vám může udělat velmi dobrou službu.

Na co si dát pozor

Dejte si pozor na až trochu podezřelé vůle v kloubech u těla notebooku a displeje. nechte si prověřit výdrž baterie a spíše se smiřte, že výdrž baterie bude tak půl hodiny, nebo si rovnou kupte novou, což se rozhodně vyplatí, pokud cestujete. Nechte vyčistit vnitřek notebooku zejména z důvodu přehřívání. Zjistěte si, jak je to se zárukou. Starší notebook bude mít asi méně spolehlivý HDD, ale u repasovaných použitých notebooků je spousta komponentů vyměněna. V servise si nechte prověřit, zda nebyl politý. Požadujte veškeré CD s ovladači, protože je možná už neseženete. Nutná je kontrola všech portů USB, VGA, klávesnice, tlačítka pro Wifi a Bluetooth.

Použité notebooky a zkušenosti

Možná vás to samotné i napadne, ale je třeba to zmínit. Raději nekupujte použitý notebook tak, že pošlete peníze hned na dobírku. Je třeba si použité notebooky vyzkoušet a testovat delší čas. Ať už jde o klouby, mechaniku, USB porty, nabíjecí konektor, kapacitu baterie, klávesnici, poškození LCD a podobně. Ale u specializované společnosti, která se specializuje na repasované a použité notebooky je dost vekou zárukou, že si nebude chtít zkazit své jméno a přístroj vždy dostatečně prověří. Modely manažerské třídy jsou většinou zhotovené z kvalitních kompozitních materiálů a mají podstatně větší odolnost, než mají jen plastové notebooky nižší třídy. Od toho se také odvíjí i životnost a u prémiové řady notebooků je výrazně delší. Zajímavá je i možnost rozšíření konfigurace podle potřeby daného zákazníka.

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím

)();*} )();*}