Sony VAIO Tap 11 , IPS Full HD , 4GB DDR3 , 128GB SSD

Tento výrobek nyní prohlíží 2 zákazníci

Sony VAIO Tap 11 , IPS Full HD , 4GB DDR3 , 128GB SSD

Vyprodáno

V případě zájmu nám zanechte email a my se Vám ozveme

Notebook - Intel Pentium 3560Y 1,2GHz, 11,6" IPS Full HD 1920 x 1080, RAM 4GB DDR3, 128GB SSD, Intel HD Graphics, USB 3.0, HDMI, Wifi, Bluetooth, Windows 10 pro

Cena s DPH
19 500 Kč 8 999 Kč
Cena bez DPH
8 999 Kč
K vyzvednutí ihned na pobočce v Praze 4, nebo doručíme do 24h po celé ČR a SK
Výrobce:
Sony
Kód produktu:
17094
Záruka:
1 rok

Parametry a specifikace

Úhlopříčka
11,6"
Modelové označení procesoru
Intel Pentium 3560Y
Grafická karta
Intel HD Graphics
Operační systém
Windows 10
Operační paměť
4 GB
Zobrazit další parametry

Toto zboží je použité. Je plně funkční a nebrání tak nic jeho plnohodnotnému užívání. Toto zboží může nést menší kosmetické nedostatky.

Sony VAIO Tap 11

Vaio TapSONY VAIO Tap

Stejně jako někteří další výrobci i firma Sony představuje speciální multifunkční notebook s oddělitelnou klávesnicí. V případě Sony VAIO Tap se ovšem jedná o mnohem propracovanější zařízení. Po oddělení klávesnice je možné použit zbylou část notebooku jako tablet, samozřejmě v kombinaci s dotykovým ovládáním a podporu ovládání za pomoci stylusu. Klávesnici ale i v tuto chvíli použít můžete - je možné ji připojit bezdrátově a samozřejmě disponuje, tak jako displejová část, svou vlastní baterií.

Vaio TapTablet s bezdrátovou klávesnicí a zároveň i notebook

Ano, přesně tak. V tomto jediném zařízení se skrývá nejen moderní notebook s podporou dotykového ovládání, ale i praktický tablet, který je plně funkční i bez oddělitelné klávesnice. Tablet pak uživatel může snadno použít jako poznámkový blok, například na přednáškách. Samozřejmá je podpora psaní poznámek za pomoci stylusu, který je mnohem přesnější než psaní pouze prstem. Oddělení klávesnice mé své přednosti i v případě použití u stolu. Displej je totiž vybaven praktickým stojánkem a tím usnadňuje ideální polohování každé části notebooku zvlášť.

Vaio Tap

Vaio TapPerfektní společní na cesty i domů

Jako další funkcionalitu je třeba zmínit podporu funkce TV SincView. Zde se jedná o podporu ovládání a spolupráce s vaši televizí doma. Není problém na tabletu sledovat aktuální program, nebo i celou televizi ovládat. Stejně tak je zařízení plně připraveno zastat funkci téměř všech dálkových ovladačů. Stačí je jen do jeho útrob nahrát, i když ne všechna musí nutně spolupracovat, zajisté jich bude většina.

Vaio TapKlíčové vlastnosti

Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Pentium 3560Y. Procesor pracuje na frekvenci 1.2GHz a je doplněn o 4GB operační paměti RAM typu DDR3. Obrazová data zpracovává grafická karta grafika Intel HD Graphics a zobrazení zajišťuje 11.6" velký display s LED podsvícením a FullHD rozlišením, tedy 1920x1080 obrazových bodů. Pro uživatelská data je připraven 128GB disk typu SSD, rozměrům však musela ustoupit optická mechanika. Samozřejmostí je celá řada rozhraní včetně bezdrátového Wi-Fi a Bluetooth. Nechybí ani praktická kamera a jeden konektor USB specifikace 3.0. Jako operační systém notebook využívá Windows 10

MOBILE

Související produkty

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím