POTŘEBUJETE PORADIT?
+420 606 221 220 info@ggpc.cz

Zánovní notebooky

Rozbalené nebo dokonce použité zboží, to jsou zánovní notebooky. U nich máte alespoň jasně prověřeno, že sto procentně fungují. Některé zboží takto můžete sehnat za opravdu výrazné slevy a příznivé ceny. U některého zboží, jako jsou i zánovní notebooky vám na tom, zda bylo použité také v podstatě vůbec nezáleží. To důležité je, že je přístroj funkční a vztahuje se na něj záruka. Kategorie rozbalené a použité zboží, kam patří zánovní notebooky jsou striktně odlišeny. U použitého notebooku jsou pak ceny ještě výrazně nižší. Musíte se pak ale smířit s tím, že zánovní notebooky mohou nést známky používání. To ale nemusí být nemusí hned nutně problém.
0
od do
37999
Filtrovat dle parametrů
Výrobci
Stavy:

Zánovní notebooky

Zánovní notebooky se zárukou

Zánovní notebooky jsou prostě velmi výhodné. Toto zboží bylo jen vystavené a předváděné tak, aby si budoucí zákazníci mohli opravdu prohlédnout a osahat. U lehce použitých vystavených notebooků lze očekávat ceny sahající k výrazným propadům původní ceny. Pokud tedy nemáte s takovým zbožím žádné morální problémy, určitě jděte do toho. Na zánovní notebooky a použité zboží je vždy ještě záruka, někdy je tedy snížená o 12 měsíců, ale i tak jde o výhodnou koupi. Nikdy nemáte sto procentní jistotu, zda vámi koupený prvotřídně zabalený kousek zrovna nebude mít skrytou vadu. To je prostě fakt, se kterým je nutné při svém nákupu počítat. Zánovní notebooky jsou ale super příležitost, jak dostat výkonný počítač za super cenu.

Zánovní notebooky se vyplatí

Rozbalené zboží je kategorie vhodná pro nákup spotřebičů se slevou a zánovní notebooky, které stejně budete všude nosit sebou již nějaký ten šrám na sobě mít mohou. Stejně se tomu časem nevyhnete. Může jít také o zboží, které bylo zákazníky pouze rozbaleno a následně vráceno ve velmi krátké lhůtě od nákupu bez jeho používání. Tyto zánovní notebooky obvykle pouze postrádají originální obal. Jde ale vždy o kompletní zánovní notebooky včetně veškerého příslušenství i včetně návodů. Na toto zboží je pak klasická záruka 2 roky. Cena je zde často sice snížena podstatně méně než je tomu u použitého zboží, očekávejte řádově jednotky až desítky procent.

Jak nakupovat zánovní notebooky

Pokud si chcete v sekci zánovní notebooky zakoupit cíleně, obě tyto sekce, jako zánovní notebooky, tak i použité notebooky je dobré si pravidelně hlídat a kontrolovat. Však znáte to přísloví: Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Je třeba mít výdrž a potřebnou dávku štěstí. Najít se dají opravdu vysoce zajímavé, kvalitní a výkonné zánovní notebooky za velmi atraktivní ceny. Nezapomeňte tedy, že i na rozbalené a použité zánovní notebooky můžete uplatňovat záruku. Pokud budete sledovat sekci slevy, kde najdete nejen nové, předváděcí ale také i zánovní notebooky pocházející třeba z testů a recenzí, které jsou opravdu silně cenově zvýhodněné a s okamžitou dostupností, takový nákup se vám zcela jistě vyplatí. Často se také každý notebook staví na míru přímo podle individuálních požadavků konkrétního zákazníka a ty se pak zcela logicky vzájemně dost liší.

Zánovní notebooky se dají zrychlit a vylepšit

Pokud již svůj zánovní notebook doma máte, tedy jste jej koupili nedávno, ale je stále pomalejší, na jeho otevření okna čekáte celou věčnost, nebo se občas chová dost nevypočítavě, lze si jej nechat i vylepšit. Často nás zánovní notebooky trápí a my nevíme co s tím. Zánovní notebooky jsou ale stále pomalejší a  všechno jsou známky toho, že je třeba trochu inovace. I zánovní notebooky potřebují sem tam takového doktora v podobě technické péče. Je třeba se tedy zaměřit na to, co vám pomůže váš notebook trochu zrychlit, oživit a rozhýbat. Může jít třeba o pomalý disk s nedostatečnou kapacitou. Největší brzdou, kterou zánovní notebooky často vykazují je většinou pevný disk, na kterém jsou uložena opravdu všechna data.

Zánovní notebooky a jejich inovace

U starších typů počítačů často dochází volný prostor třeba pro uložení fotek, filmů, hudby i pracovních dat. To zaručeně spraví rychlý pevný disk s kapacitou 500 GB, který pořídíte od 1 300 korun. Pro maximální zrychlení si zánovní notebooky také zaslouží disk typu SSD, za který si ovšem připlatíte další částku. Repasované notebooky jsou opravdu velmi žádané a pokud je v nich dostatek místa, dají se skvěle inovovat. Zejména zánovní notebooky starší dvou let dostatečně výrazně zrychlíte v celém systému pomocí výměny disku za nový model. Kromě zvýšení jejich výkonu tak můžete současně vyřešit i nedostatečnou kapacitu.

Zánovní notebooky, místo i rozšíření paměti

Kromě pevného disku pro nutné pro uložení dat ovlivňuje rychlost systému i operační paměť, označovaná jako RAM. Dnes záleží zejména na typu paměti. Starší typ DDR2 je nyní dražší než novější typ DDR3. Pokud váš zánovní notebook využívá novější typ, pořídíte novou paměť s velikostí 4 GB od 600 korun. Starší typ DDR2 se stejnou kapacitou vás pak vyjde asi na 1 700 korun. Při využívání více programů vždy současně se vám tato vaše investice opravdu vrátí zejména v podobě mnohem svižnější odezvy u provozovaných aplikací. Zejména pokud tyto zánovní notebooky disponují pamětí s menší kapacitou než 2 GB, je nutné ji rozšířit.

Zánovní notebooky a pohodlná práce

Největší výhodu mají zánovní notebooky bezesporu v jejich mobilitě. Pokud jste si již na svého miláčka zvykli, inovace a repas je dobrou volbou, jak jej hned nemuset měnit za nový. Zároveň je ale zmíněná mobilita i jeho největší slabina. Používáte-li svůj zánovní notebook často ale na jednom místě, můžete díky mnohým doplňkům získat při své práci mnohem větší komfort i efektivitu a využívat tak současně i některé výhody stolních počítačů. Malý displej na notebooku, touchpad a častá absence numerické klávesnice mohou zejména při každodenní kancelářské práci značně zdržovat. Pro každodenní práci se pak pro zánovní notebooky vyplatí pořídit si plno hodnotnou klávesnici s numerickou částí, k tomu dobrou bezdrátovou myš a mnohem větší monitor. Mimo kancelář pak i nadále můžete využívat všechny výhody svého přenosného zařízení a v kanceláři si naopak dopřát pohodlí stolních PC.

Stačí se zeptat u odborníků

Pokud jsou pro vás pojmy jako zánovní notebooky, použité či repasované notebooky a všechny výše uvedené informace stále tzv. španělskou vesnicí, protože vy prostě počítačům a světu IT technologií vůbec nerozumíte, zeptejte se u odborníků. Stačí se specialistů, kteří se na repas zaměřují zajít zeptat, a vyslovit svá přání. Uvedené informace vám napoví, na co se máte zeptat a o co se přesně zajímat a co vlastně chtít. Uvidíte, že jakmile si pořídíte třeba větší RAM nebo pevný disk s větší kapacitou, váš zánovní notebook bude zase pár let šlapat přesně jako hodinky. Ať už si svůj zánovní notebook tedy jdete koupit nebo nechat repasovat, dopřejte si vysokou kvalitu a komfort při jeho užívání.

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím

)();*} )();*}