15.03.2018
Ahoj. Jsem tu nový, tak semnou mluvte pomalu. Zatím pro vás nic moc nemám, ale brzo se tu hodlám ubytovat na hodně dlouho. Takže, ať chcete nebo ne, prostě si na mě zvykněte. Ono to lepší už stejně nebude, a buď se s tím smíříte, a nebo si na mě vybijte zlost, a bude vám lépe.
15.03.2018
Expresní dodání je pro nás velmi důležité. Každý ví, že všichni Češi neustále někam pospíchají a proto my neotálíme a co si u nás objednáte to si okamžitě můžete odnést, bez zbytečného čekání a protahování. Čas je stejně, jako pro vás, i pro nás důležitý a dobře víme, že čas jsou peníze. Tak se vám je snažíme šetřit nejen našimi cenami ale i časem !
14.03.2018
Nebyl by to pořádný blog, kdyby zde nebylo opravdu vše co vás napadne. Proto jsme udělali článek kde se dozvíte čím k vám vaše zboží dopravíme, a jakými způsoby můžete za zboží zaplatit. Podíváme se také, jaké ceny máme za dopravu a kam všude zboží jsme schopni dopravit po České i Slovenské republice.
13.03.2018
Česká klávesnice aneb, jak přesně zjistím odkud notebook je, a jakou bude mít klávesnici a systém. V tomto článku si ukážeme, jak vypadá původní klávesnice, a jak vypadá hlavně s českou diakritikou tzv.plepkami. Prozradíme rovnou ze začátku, že systém je vždy český, pokud tedy nemáte přání jiné.
12.03.2018
Když hledáte levný notebook na internetu, tak narazíte na desítky obchodů nabízející levnou elektroniku od pár korun po několik desítek tisíc, většinou se jedná o repasované, použité a nebo zánovní notebooky. V tomto článku se podíváme na to, jakou práve MY máme tradici a proč se snažíme být lepší než ostatní.
5.03.2018
Určitě každý člověk, který si zakupoval, byť jen jednou, notebook v nějakém obchodě se setkal se slovem repas ? A co, že to vlastně je repasovaný notebook ? Odpoveď je nasnadě. Repasovaný notebook je vlastně starší notebook, který prošel, zjednodušeně řečeno, omlazovací kůrou. Tak se pojďme podívat v čem to spočívá !
4.03.2018
Základem pro hraní her je vysoký výpočetní výkon. Ten vedle výkonné grafické karty zajišťuje také procesor, ale nesmíme opomínat i velikost operační paměti a především odezvu a velikost uložiště. Od toho se odjíví cena, která se pohybuje v řádech několika tisíců až několik desítek tisíc. Tak se pojďme podivat jak vybrat ten správný herní notebook za rozumnou cenu.
GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím

)();*} )();*}