Články

JAK VYBRAT VHODNÝ NOTEBOOK

Nevíte si rady s výběrem vhodné notebooku? Notebooků je velké množštví a každý notebook má specifické parametry. Připravili jsme pro vás článek, který by vám měl s výběrem pomoci.

28.08.2018
JAK ROZLIŠUJEME STAV U NOTEBOOKŮ ?

Abychom svým zákazníkům poskytli maximální komfort a přehlednost obchodu rozdělili jsme notebooky podle jejich stavu a tím jsou Předváděcí, Repasované, Použité a Nové.

20.05.2018
UPGRADUJ NA SSD A ZÍSKÁŠ EXTERNÍ HDD BOX S PŮVODNÍM DISKEM

Jdeme jiným směrem než ostatní, a aby pro vás bylo pohodlné a výhodné nakupovat u nás ne jen kvůli kvalitám, které jsme doposud snažili zlepšovat, ale také proto, že dostanete ke každému nákupu něco navíc. Tentokrát je to něco EXTRA. Protože, ke každému notebooku, který si od nás zakoupíte s rozšířením o SSD disk, dostanete externí rámeček na původní disk. Tím získáte zcela zdarma externí HDD disk pro vaše data navíc. 

3.06.2018
JAK VYBRAT SPRÁVNĚ HERNÍ NOTEBOOK

Základem pro hraní her je vysoký výpočetní výkon. Ten vedle výkonné grafické karty zajišťuje také procesor, ale nesmíme opomínat i velikost operační paměti a především odezvu a velikost uložiště. Od toho se odjíví cena, která se pohybuje v řádech několika tisíců až několik desítek tisíc. Tak se pojďme podivat jak vybrat ten správný herní notebook za rozumnou cenu.

4.03.2018
JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ ?

Jak na reklamaci ? Pokud si koupím osobní počítač a něco není v pořádku ? Zavolejte nám a nebo napište a my s vámi vše probereme. A nebo jednoduše notebook a nebo zakoupené zařízení s vadou k nám pošlete, ale POZOR ! Aby jsme poznali, že je notebook skutečně od nás, přiložte kopii faktury a průvodní dopis co vaše zařízení trápí.

26.03.2018
JAKÉ JSOU MOŽNOSTI DOPRAVY

Nebyl by to pořádný blog, kdyby zde nebylo opravdu vše co vás napadne. Proto jsme udělali článek kde se dozvíte čím k vám vaše zboží dopravíme, a jakými způsoby můžete za zboží zaplatit. Podíváme se také, jaké ceny máme za dopravu a kam všude zboží jsme schopni dopravit po České i Slovenské republice.

14.03.2018
JAK AKTIVOVAT MICROOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL

Může vám to přijít složité, ale nemusíte mít strach. Postaráme se o to, aby každý váš krok byl co nejméně náročný, a proto jsme pro vás připravili podrobný návod jak lehce a během minutky aktivovat váš kancelářský balík od Microsoftu.

23.03.2018
PRAVIDLA AKCE

Pravidla každé akce jsou velmi důležité. Zde vám vysvětlíme jaké jsou pravidla akce a jaké dárky si z každé akce odnesete. nemusíte zatím hledat žádné oplétačky. Jednoduše se zakoupeným notebookem v každé akci dostanete od nás něco navíc, aby jste viděli že si vás vážíme. 

28.05.2018
SKUTEČNÁ VELIKOST PEVNÝCH DISKŮ

Určitě mnohé z vás překvapilo, když jste si zakoupili pevný disk a nebo notebook s udávanou velikostí pevného disku a po najetí systému jste zjistili že celková kapacita z 1/5 neodpovídá určené celkové velikosti. Není to, protože by vás chtěl někdo okrádat, ale jak si řekneme v následujícím článku jde o přepočet z bitové soustavy, a právě tam se naše paměť ztrácí.

23.03.2018
SSD A NEBO PEVNÝ DISK ?

Otázka kterou si klademe všichni.. Kapacita nebo vysoká rychlost a odezva ? V tom je doslovně zakopaný pes.. Chceme vysokou rychlost ale zároveň dostatečný prostor, taková řešení skutečně jsou ale stojí o tisíce více. Lze vyřešit malým SSD, které sice má menší kapacitu ale nakopne i opravdu starší notebook.

10.04.2018
VÝHODY REPASOVANÝCH NOTEBOOKŮ

Určitě každý člověk, který si zakupoval, byť jen jednou, notebook v nějakém obchodě se setkal se slovem repas ? A co, že to vlastně je repasovaný notebook ? Odpoveď je nasnadě. Repasovaný notebook je vlastně starší notebook, který prošel, zjednodušeně řečeno, omlazovací kůrou. Tak se pojďme podívat v čem to spočívá !

5.03.2018
VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Když hledáte levný notebook na internetu, tak narazíte na desítky obchodů nabízející levnou elektroniku od pár korun po několik desítek tisíc, většinou se jedná o repasované, použité a nebo zánovní notebooky. V tomto článku se podíváme na to, jakou práve MY máme tradici a proč se snažíme být lepší než ostatní.

12.03.2018
ZA POUŽITÝ NOTEBOOK UŠETŘÍTE TISÍCE

Konec předsudkům, u použitého notebooku získáte vyšší výkon za zlomek ceny. A to už je opravdu lákavá nabídka, a navíc mnoho použitých notebooků má vizuální stav zcela nového kousku. A to už se vyplatí !

30.04.2018
STAŇ SE VIP ČLENEM

Každý zaregistrovaný uživatel dostane od nás po registraci a přihlášení speciální ceny na všechny produkty v naší nabídce. Nemusíte dělat nic navíc, náš systém rozpozná po registraci právě vás, a že máte speciální ceny aktivované zjistíte tak, že vedle ceny každého produktu budete mít zlatou VIP korunku. 

21.05.2018
PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS ?

Když hledáte levný notebook na internetu, tak narazíte na desítky obchodů nabízející levnou elektroniku od pár korun po několik desítek tisíc, většinou se jedná o repasované, použité a nebo zánovní notebooky. V tomto článku se podíváme na to, jakou práve MY máme tradici a proč se snažíme být lepší než ostatní.

12.03.2018
GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím