Vše o doprava a platba

Jak jsem psal již v úvodu. Dnes se podíváme na to jak přesně funguje odesílání balíků. Kdy k vám balík doručím, především jakou společností. Za jak dlouho bude u vás, a kolik to vlastně celé bude stát. 

 

Osobní odběr

 

 

Jako u jiných prodejců i vy u nás máte možnost si zvolit hned několik způsobů plateb a přepravců. Začneme od toho nejjednoduššího a tím je osobní odběr a platba hotově či kartou.

 

V tomto ohledu se snažíme být maximálně "IN" a proto jsme zřídili na naší výdejně možnost platit přímo kartou při vyzvednutí zboží. 

 

Platba hotově či kartou při vyzvednuzí zboží na naší výdejně je vždy zdarma. Navíc, všechno zboží, které objednáte je po objednávce okamžitě připravené k osobnímu odběru. 

 

PPL či DPD ? 

Pro bezpečné a včasné doručení využíváme služeb přepravní společnosti PPL či DPD. Ty u nás fungují již několik let, a jejich spolehlivost máme ověřenou. Tito dopravci nám garantují dovoz přímo k vám do 24h od objednání. Takže, dnes objednáte zítra je zboží u vás. V případě zvolení DPD či PPL je možnost objednat přes DPD Pick UP či PPL ParcelShop na jedno ze sta odběrných míst po celé republice. Platba je možna hned několika způsoby a to dobírkou (platbou při převzetí), převodem na bankovní účet a nebo platba kartou přes GOPAY hned po objednání. A pokud nemáte dostatek finančních prostředků nabízíme i iplatbu což je platba na splátky přes společnost Cofidis. 

 

 

Poplatek za dopravu přepravcem PPL i DPD je ve všech případech 88Kč 

 

Poplatek za dobírku je 39Kč 

 

Poplatek za platbu převodem a nebo platební bránou GOPAY je zdarma. 

 

 

Abychom nebyli zase tak moc přísní, samozřejmě pro čtenáře našeho blogu máme slevový kupon na dopravu zdarma ve výši 100Kč, získáte ji tak že při objednávce do políčka pro slevový kod zadáte "Doprava". 

 

 

A aby toho nebylo málo, samozřejmě pro vás máme mnoho akcí kde při prvním nákupu i pro stálé zákazníky nabízímé slevové šeky či dopravu zdarma. 

 

Doprava do zahraničí 

 

Stejně jako v České Republice nabízíme i dopravu mimo jiné na Slovensko či do jiných států Evropské Unie. 

 

Nejčastěji však expedujeme do Slovenské Republiky. 

 

Stejně jako v Česku na Slovensku rozváží DPD i PPL 

 

V tomto případě je doba doručení taktéž stejná a po objednávce máte zboží doma do 24h. 

 

 

Poplatek za dopravu PPL i DPD je 6€

 

Dobírkou lze platit v zahraničí pouze přes dopravce DPD a dobírka je 2€ 

 

Platba převodem a nebo přes platební bránu GOPAY je zdarma u obou přepravců jak PPL tak i DPD.

 

GoPay, Visa, ...
Nenechte si ujít akční nabídky:

Doporučujeme zakoupit spolu se zbožím